Gdzie kupić gps dla psa?

Gdzie kupić gps dla psa?

Jeśli szukasz urządzenia śledzącego GPS dla psa, możesz znaleźć wiele świetnych opcji. Zapoznaliśmy się między innymi z Garmin TT 15, FitBark GPS i Whistle 3 Tracker. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat każdego modelu. Oprócz tego znajdziesz tu opinie i oceny użytkowników. Znajdziesz tu również porównanie ich cen i funkcji.

Garmin TT 15

Garmin TT15 GPS dla psa to obroża z odbiornikiem, która współpracuje z urządzeniem Garmin Alpha 100, zapewniając bardzo dokładną lokalizację gps podczas przebywania psa w terenie. Technologia ta była wykorzystywana w wojsku i służbach ratowniczych, ale jej zastosowanie w cywilu jest ściśle regulowane. Prosty i łatwy w obsłudze interfejs obroży sprawia, że szkolenie psa jest bardzo proste. Możesz także ustawić alarmy dla psa w razie wypadku, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek pomożesz mu wrócić do domu.

FitBark GPS

Aplikacja FitBark GPS dla psów, stworzona przez rodziców psów, to urządzenie śledzące GPS, które monitoruje stan zdrowia Twojego pupila przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aplikacja wymaga zasięgu sieci Wi-Fi lub Verizon LTE-M oraz subskrypcji w aplikacji za 5,95 USD miesięcznie. Aplikacja PetSafe umożliwia sprawdzenie stanu zdrowia psa i jego wydajności w porównaniu z innymi psami. To urządzenie wymaga systemu Android 6+ lub iOS 12+.

Pawfit 2

Pawfit 2 to obroża GPS dla psa, która wykorzystuje technologię zamiany tekstu na mowę, aby pomóc właścicielom w odnalezieniu zagubionego zwierzęcia. Urządzenie powiadomi Cię również, jeśli Twój pupil doświadczy nietypowej temperatury lub gdy opuści wyznaczoną bezpieczną strefę. Pawfit jest wodoodporny, pyłoszczelny, zabezpieczony przed upadkiem i odporny na ugryzienia, dzięki czemu nadaje się zarówno dla małych, jak i dużych ras. Aby zapewnić optymalne użytkowanie, urządzenie jest zalecane dla psów o wadze do 50 funtów, ale jest również odpowiednie dla kotów.

Czytaj więcej:   Czym czyścić psu uszy - porady

Urządzenie śledzące Whistle 3

Whistle 3 to urządzenie do śledzenia psów z systemem GPS, obsługujące sieć Wi-Fi i wyposażone w funkcję telefonii komórkowej GPS. Urządzenie to oferuje najbardziej wszechstronny system śledzenia w kraju. W przeciwieństwie do innych urządzeń do śledzenia psów, Whistle 3 nie wymaga abonamentu. Urządzenie może być używane za darmo w ramach własnej sieci domowej. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę produktu, aby uzyskać więcej informacji.

Urządzenie śledzące GPS Cube

Jeśli Twój pies ma skłonność do błądzenia, możesz zapobiec jego zagubieniu, instalując urządzenie śledzące GPS Cube dla psów. Jest to małe urządzenie GPS, które jest ukryte w pojeździe i będzie informować o jego lokalizacji i prędkości. Urządzenie gromadzi dane za pomocą GPS, Wi-Fi, Bluetooth, triangulacji wieży komórkowej i planu danych LTE-M, dzięki czemu idealnie nadaje się do śledzenia floty i odzyskiwania złodziei.

Garmin Alpha 200i

System gps Garmin Alpha 200i do śledzenia psów to najnowsze urządzenie GPS dla psów, oferujące możliwość monitorowania 20 psów na dystansie dziewięciu mil. Urządzenie posiada 3,5-calowy wyświetlacz i częstotliwość aktualizacji wynoszącą 2,5 sekundy, co ułatwia właścicielom psów monitorowanie miejsca ich pobytu w dowolnym momencie. Urządzenie posiada również opcjonalną obrożę z funkcją GPS, którą można podłączyć do systemu.

 

Podobne treści na tej stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Jakie są najlepsze przysmaki dla psa?

Jakie są najlepsze przysmaki dla psa?

Next Post
Czy obroża elektryczna dla psa jest bezpieczna?

Czy obroża elektryczna dla psa jest bezpieczna?