Kiedy jest dzień psa w 2022r?

Kiedy jest dzień psa w 2022r?

Czy wiesz, że w 2022 roku będzie więcej świąt państwowych? W tym roku na liście znajdą się m.in. Krajowy Dzień Psa, Dzień Szczeniaka i Krajowy Tydzień Techników Weterynaryjnych. Miłośnicy psów, zwróćcie uwagę! National Make A Dog Day to świetny sposób, aby uczcić pamięć swojego ukochanego pupila! A jeszcze lepiej jest uczcić go specjalnym przysmakiem. W poniższym artykule opisujemy najlepsze święta narodowe, w których można uczcić swojego ukochanego psiego towarzysza.

Narodowy Dzień Psa

W październiku tego roku skorzystaj z okazji Narodowego Dnia Psa, adoptując psa ze schroniska. Zapotrzebowanie na psy jest ogromne. Każdego roku do schronisk w Stanach Zjednoczonych trafia 3,3 miliona psów. Niektóre z nich były maltretowane lub porzucone przez poprzednich właścicieli. Liczba zwierząt poddawanych eutanazji jest zatrważająca, ale zapotrzebowanie na adopcję wciąż rośnie. Adoptowanie psa zamiast kupowania go pomoże uratować życie i zapewni szczęśliwe zakończenie dla zwierzęcia.

Psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Psy chronią domy, są przewodnikami niewidomych i pomagają w misjach poszukiwawczych i ratowniczych. W związku z tym w Krajowym Dniu Psa wiele firm zwraca się do członków naszej psiej rodziny. Niektóre z nich oferują darmowe psie przysmaki, aby uczcić tę okazję. Firmy mogą także oferować specjalne oferty lub zniżki, aby pomóc w świętowaniu tego dorocznego dnia. Jest to świetny sposób na okazanie miłości swojemu psiemu przyjacielowi.

Krajowy Tydzień Spaceru z Psem Gończym

Na cześć Krajowego Tygodnia Walk Your Hound w 2022 r. zebraliśmy listę świąt dla zwierząt domowych, które będzie można obchodzić w ciągu najbliższych czterech lat. Jeśli jesteś właścicielem firmy zajmującej się zwierzętami domowymi, ta lista to kopalnia złota. Oto nadchodzące wydarzenia:

Po pierwsze, upewnij się, że Twój pies ma wystarczająco dużo ruchu. Badania wykazały, że psy, które przez cały dzień przebywają w domu, są bardziej skłonne do zachowań destrukcyjnych, podczas gdy psy trzymane w zamknięciu na podwórku cierpią z powodu samotności i nudy. Nie mówiąc już o tym, że może to powodować pewne schorzenia. Spacery z psem pozwalają zmniejszyć to ryzyko i poprawić jego zdrowie. Podobnie, koncepcja Krajowego Tygodnia Spaceru z Psem została stworzona, aby promować zdrowie i dobre samopoczucie psów.

Czytaj więcej:   Czy weterynarz obcina pazury u psów?

Krajowy Tydzień Techników Weterynaryjnych

Mimo że lekarze weterynarii są odpowiedzialni za utrzymanie naszych zwierząt w zdrowiu, nie mogą tego robić sami. Technicy weterynaryjni, którzy pomagają im w codziennej pracy, stanowią trzon szpitala dla zwierząt. W uznaniu ich znaczenia i ciężkiej pracy, co roku w trzecim tygodniu października obchodzony jest Krajowy Tydzień Techników Weterynaryjnych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o technikach weterynaryjnych i ich roli w opiece zdrowotnej nad zwierzętami. Omówimy perspektywy ich kariery i to, co sprawia, że są tak ważni we współczesnym świecie.

Każdego roku w dniach od 17 do 23 października obchodzony jest tydzień poświęcony technikom weterynaryjnym. Tydzień ten jest okazją do uhonorowania tych specjalistów, którzy odgrywają ważną rolę w dziedzinie weterynarii. Technicy weterynaryjni pomagają lekarzom weterynarii i innym członkom zespołu medycznego, komunikując się z klientami i zapewniając płynną interakcję między pacjentem a lekarzem weterynarii. Z tego powodu ważne jest, aby uczcić i podziękować tym specjalistom. Oto kilka pomysłów na świętowanie Krajowego Tygodnia Techników Weterynaryjnych w 2022 roku:

Narodowy Dzień Szczeniąt

Krajowy Dzień Szczeniąt w 2022 roku ma na celu nie tylko promowanie adopcji, ale także podnoszenie świadomości na temat młynów szczeniąt. Aby pomóc w tej sprawie, wielu sprzedawców internetowych prowadzi wyprzedaże produktów dla psów, takich jak obroże Seresto i 6-pak K9 Advantix II. Petsupplies również prowadzi wyprzedaż, w której wybrane produkty są tańsze nawet o 70%. Aby dowiedzieć się więcej o sposobach świętowania, zapoznaj się z poniższymi materiałami:

Rozważ wolontariat w lokalnym schronisku dla zwierząt. Możesz zaproponować spacer i zabawę ze szczeniakiem w klatce lub pomóc w jej sprzątaniu. Możesz też wykorzystać media społecznościowe, aby opublikować zdjęcia swojego nowego szczeniaka wraz z cytatem o nowym futrzanym przyjacielu. Użyj hashtagu #PuppyDay, aby podzielić się tymi historiami z całym światem! Im więcej osób dowie się o tym dniu, tym więcej szczeniaków zostanie adoptowanych i uratowanych.

Podobne treści na tej stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.